Ostalowski

Bartosz Ostałowski powalczy o punkty na DMP na Bemowie

W najbliższy weekend (16-17 lipca) zmagania w Driftingowych Mistrzostwach Polski przeniosą się do stolicy. W stawce znaleźli się czołowi polscy drifterzy, m.in. Bartosz Ostałowski. Miejscem rywalizacji będzie Autodrom Bemowo. Po blisko dwumiesięcznej przerwie kierowcy wracają do walki o punkty w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Po inauguracji na Słomczynie rywalizacja przenosi się do Warszawy. 3. runda DMP […]

Bartosz Ostałowski powalczy o punkty na DMP na Bemowie WIĘCEJ

Bartosz Ostałowski powalczy o pierwsze punkty na DMP na Słomczynie

W najbliższy weekend (9-10 kwietnia) odbędzie się inauguracja sezonu Driftingowych Mistrzostw Polski 2022. Miejscem pierwszych tegorocznych zmagań kierowców będzie Autodrom Słomczyn. Na liście startowej znaleźli się reprezentanci Polski, Litwy i Ukrainy. W stawce nie mogło zabraknąć również Bartosza Ostałowskiego. Co roku pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski budzi wiele emocji. Drifterzy są spragnieni rywalizacji po zimowej

Bartosz Ostałowski powalczy o pierwsze punkty na DMP na Słomczynie WIĘCEJ

Driftingowy weekend na Słomczynie. Bartosz Ostałowski powalczy o punkty

Po dwumiesięcznej przerwie kierowcy wracają do rywalizacji w Driftingowych Mistrzostwach Polski. 5. runda tegorocznego cyklu odbędzie się w dniach 25-26 września na Autodrom Słomczyn. Na liście zawodników jest m.in. Bartosz Ostałowski, który walczy o jak najlepszą lokatę w klasyfikacji generalnej. Już po raz drugi w tym sezonie runda Driftingowych Mistrzostw Polski zostanie rozegrana na dobrze

Driftingowy weekend na Słomczynie. Bartosz Ostałowski powalczy o punkty WIĘCEJ

Bartosz Ostałowski otarł się o podium podczas DMP w Słomczynie

Bartosz Ostałowski zaliczył bardzo udane rozpoczęcie sezonu Driftingowych Mistrzostw Polski. Podczas 1. rundy rozgrywanej w Słomczynie zajął 3. miejsce w sobotnich kwalifikacjach, a ostatecznie rywalizację zakończył na 4. pozycji, tuż za podium. W ubiegły weekend (17-18 kwietnia) odbyła się inauguracja tegorocznego cyklu DMP. Zawody miały miejsce na Autodrom Słomczyn, a warunki pogodowe znacznie utrudniły rywalizację.

Bartosz Ostałowski otarł się o podium podczas DMP w Słomczynie WIĘCEJ

To był wymagający rok. Bartosz Ostałowski podsumowuje sezon 2020

Premiera nowego, 1000-konnego samochodu, pierwsze zwycięstwo w Driftingowych Mistrzostwach Polski i wiele projektów medialnych, a wszystko na tle epidemii koronawirusa – tak wyglądał rok 2020 z perspektywy Bartosza Ostałowskiego – jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który prowadzi stopą. Epidemia pokrzyżowała plany Sezon 2020 był zupełnie inny niż wszystkie, ponieważ epidemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów.

To był wymagający rok. Bartosz Ostałowski podsumowuje sezon 2020 WIĘCEJ

Brak produktów w koszyku.

Przewijanie do góry