Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Wszystkie ręce na pokład! – podsumowanie imprezy na Go Karting Center

Ryk silników, zapach palonej gumy i tłumy ludzi na torze Go Karting Center Kraków. W takiej atmosferze przebiegł niedzielny event (29 kwietnia) pod hasłem „Wszystkie ręce na pokład! – odbudujemy samochód Bartka”.

Z inicjatywą zorganizowania imprezy motoryzacyjnej połączonej ze zbiórką funduszy na odbudowę BMW Bartka wyszła ekipa toru Go Karting Center Kraków. Właściciele obiektu zobowiązali się do przekazania połowy niedzielnego obrotu na rzecz nowego samochodu.

Nad sprawnym przeprowadzeniem eventu czuwał Adam Jugowski, który był jednocześnie konferansjerem całej imprezy. O oprawę muzyczną zadbali: Good Vibes Warriors i Jah Vesta Soundsystem.

Głównymi atrakcjami imprezy były przede wszystkim pokazy stuntu przygotowane przez ekipę Stunt Mafia, a także pokazy driftu w wykonaniu Rafała Kochanowskiego, Damiana Szweda i Pawła Junga. Wszyscy drifterzy przyjechali swoimi beemkami E36, które różniła moc – od 200 do 600 koni mechanicznych! Niejednokrotnie na „betonową scenę” przed budynkiem Go Karting Center wjeżdżał sam Bartek w swoim starym BMW. Prawdziwe driftingowe emocje mogły poczuć osoby, które usiadły na prawym fotelu samochodu Bartka i reszty drifterów.

Uczestnicy eventu mogli wziąć udział w aukcji, która zorganizowana została we współpracy z Fundacją Bariera. Na licytacji można było wygrać wartościowe przedmioty m.in. gadżety przekazane przez Bartka, jak m.in. koszulki czy voucher na przejazd drift taxi podczas rundy Driftingowych Mistrzostw Polski,  akcesoria sygnowane nazwiskiem Rafała Sonika, vouchery na godzinne szkolenia z trenerami kartingowymi i wiele innych.

Wiele cennych przedmiotów trafi również na aukcję Allegro Charytatywnie z przeznaczeniem na cel odbudowy samochodu Bartka. (Po więcej informacji kliknij tutaj)

Dodatkową atrakcją była symulacja ratowania osoby poszkodowanej z zakleszczonego samochodu przeprowadzony przez Centrum Szkoleń Ratowniczych i Straż Pożarną. Impreza zakończyła się zawodami kartingowymi dla uczestników imprezy i wręczeniem pucharów dla zwycięzców.

Bardzo dziękujemy ekipie Karting Center Kraków, a także wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy i wzięli w niej udział. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu uda się nam odbudować BMW dla Bartka!

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.