No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Pierwsza wygrana Bartka w karierze!

Dzięki nowej skrzyni, po raz pierwszy w swojej karierze Bartek triumfuje na torze Eurospeedway Lausitzring, w ramach międzynarodowego cyklu Czech Drift Series. Kategorią, w której startował  było Semi/PRO.\r\n\r\nPo kwalifikacjach Bartek uplasował się na drugiej pozycji. Do lidera brakowało mu jedynie 1,5 pkt. Finał miał jednak  pokazać kto naprawdę zasługuje na tytuł mistrza!\r\n\r\n– Dla mnie to historyczna chwila. Po raz pierwszy wygrałem zawody tej rangi. Na starcie nie obyło się bez przygód. Po awarii mocowania wahacza, myślałem, że możemy pakować walizki i wracać do Polski. Dzięki wsparciu Geos Drift Team, który wygrał w kategorii PRO, udało nam się jednak wrócić do gry i osiągnąć wielki sukces – mówi Bartek.\r\n\r\n