Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartosz Ostałowski w gronie „Nieprzeciętnych”!

Dziesięcioro uczestników znalazło się w wielkim finale organizowanego przez radiową Czwórkę plebiscytu „Nieprzeciętni”. O tym, który z nich zostanie triumfatorem, zadecydują słuchacze oddający swoje głosy poprzez stronę internetową. W gronie nominowanych znalazł się Bartosz Ostałowski!

Plebiscyt „Nieprzeciętni” ma na celu zaprezentowanie ludzi w wieku od 18 do 35 lat, którzy w swojej pracy, środowisku robią rzeczy niebanalne, mają nietypowe zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy, i których można określić mianem nieprzeciętnych. Kandydatury mogli zgłaszać znajomi, przyjaciele, współpracownicy, ale też i sami zainteresowani.

 

Spośród wszystkich nadesłanych propozycji jury w składzie: Mateusz Damięcki, Karol Wójcicki, Hanna Dołęgowska, Pablopavo, Otylia Jędrzejczak, Rosalie, Mateusz Zaremba oraz Grupa Filmowa Darwin wyłoniła dziesiątkę, na którą swoje głosy oddawać mogą teraz słuchacze radiowej Czwórki. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wypełnić krótką ankietę dostępną TUTAJ. Każda osoba może zagłosować cztery razy dziennie. Plebiscyt trwa do 10 czerwca tego roku. Zwycięzcę „Nieprzeciętnych” poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 21 czerwca.
 
Każdy z głosujących ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów. Do zdobycia są nagrody rzeczowe w postaci płyt, książek lub voucherów do wykorzystania w restauracjach i innych miejscach rozrywki. Prowadzący audycję określają na antenie jaką nagrodę można wygrać w danym tygodniu głosowania. Informacja o nagrodzie znajduje się również na stronie internetowej organizatora.

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.