Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartosz Ostałowski gościł na Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

W ostatni weekend czerwca Kielce zamieniły się w polską stolicę motoryzacji, a to za sprawą imprezy Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal. Event zgromadził tysiące fanów motoryzacji, a jednym z gości specjalnych wydarzenia był Bartosz Ostałowski.

29-30 czerwca hale Targów Kielce wypełniły się prawdziwymi motoryzacyjnymi perełkami. Odwiedzający mogli podziwiać zarówno supersamochody, jak również auta tuningowane, klasyczne czy driftowozy. Różnorodność prezentowanych egzemplarzy sprawiła, że każdy znalazł coś idealnego dla siebie.

Jednak Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal to nie tylko samochody. Pośród gwiazd motorsportu, które odwiedziły imprezę, byli Bartosz Ostałowski, Gosia Rdest i Michał Ratajczyk. Cała trójka wzięła udział w panelu dyskusyjnym na scenie głównej imprezy, podczas którego goście opowiedzieli o swojej historii, a także planach na najbliższą przyszłość.

Dzięki wystawie samochodów goście imprezy mogli zobaczyć z bliska Nissana Skyline R34 „Bandziora”, którym Bartek Ostałowski startuje w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Potężne 550-konne serce Nissana i modyfikacje pozwalające na prowadzenie samochodu stopą robiły ogromne wrażenie na odwiedzających.

Oprócz podziwiania ekspozycji w halach wystawowych, uczestnicy eventu mogli oglądać ekscytujące i widowiskowe pokazy driftu na zewnątrz. W specjalnej strefie zaprezentowało się blisko 40 kierowców driftingowych, a pośród nich również Bartek Ostałowski w swoim treningowym BMW E46.

 

Cieszę się, że miałem okazję wziąć udział w kolejnej edycji imprezy Dub IT! razem z moim Partnerem – Inter Cars Tuning. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak ten event rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat – mówi Bartosz OstałowskiNasze stanowisko, na którym Nissan prężył muskuły, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo, miałem możliwość zaprezentować się swoim BMW w strefie driftu. Impreza była bardzo udana. Może wrócimy również w przyszłym roku – dodaje.