Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartosz Ostałowski gościem specjalnym Driftingowego Rozpoczęcia Sezonu w Biłgoraju

W ostatni weekend kwietnia odbyła się kolejna edycja Driftingowego Rozpoczęcia Sezonu w Biłgoraju. Gościem specjalnym imprezy był Bartosz Ostałowski.

27-28 kwietnia na Autodromie w Biłgoraju już po raz trzeci otwierano driftingowy sezon. Podczas imprezy nie zabrakło emocji, ryku potężnych silników, a także kłębów gęstego dymu. Podczas eventu wystąpili zarówno profesjonalni drifterzy, startujący w Driftingowach Mistrzostwach Polski, jak i amatorzy jazdy w poślizgu. Impreza była świetną możliwością sprawdzenia i dostrojenia samochodów po zimowej przerwie między sezonami. Event zgromadził również wielu fanów motoryzacji.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji był Bartosz Ostałowski, który zaprezentował się w swoim Nissanie Skyline. Oprócz pokazów i oficjalnej prezentacji przed publicznością, Bartosz wziął udział również w licytacjach, których dochód został przeznaczony na chorego Kubusia. Widzowie mogli wylicytować wyjątkowe drift taxi na prawym fotelu Bandziora, a także unikalne koszulki z autografem Bartka. Łącznie zebrano kwotę 4000 zł!

Tor w Biłgoraju bardzo przypadł mi do gustu. Sekwencja zakrętów jest bardzo ciekawa. W niektórych miejscach wrzucałem piąty bieg, więc było naprawdę szybko. Cała impreza odbywała się w świetnej atmosferze. Myślę, że jeszcze tam wrócę! – podsumowuje Bartek Ostałowski.

Kolejną imprezą, na której wystąpi Bartosz będzie 1. runda Driftingowych Mistrzostw Polski na Autodrom Słomczyn, która odbędzie się 18-19 maja.