Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek Ostałowski prywatnym kierowcą Richarda Hammonda!

Ostatni weekend (16-18 listopada) był pełen motoryzacyjnych emocji, a to wszystko dzięki kolejnej edycji targów Warsaw Motor Show. Jak co roku, Nadarzyn gościł dziesiątki tysięcy motomaniaków z całej Polski, a także wyjątkowe gwiazdy ze świata motoryzacji. Pośród nich byli m.in. Richard Hammond i Bartek Ostałowski.

Warsaw Motor Show to jedne z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Tegoroczna edycja była wyjątkowa z kilku względów. Po pierwsze, gościem specjalnym wydarzenia był jeden z najpopularniejszych na świecie dziennikarzy motoryzacyjnych, Richard Hammond znany z Top Gear i The Grand Tour. Na targach pojawiły się również unikalne samochody – pierwszy raz w Polsce odwiedzający mogli podziwiać egzotycznego Koenigsegga CCXR wartego około 12 milionów złotych.

Ten weekend był również bardzo aktywnym czasem dla Bartka Ostałowskiego, ponieważ był on jednym z ambasadorów wydarzenia w Nadarzynie. W sobotę rano Bartosz stawił się na Lotnisku Chopina w Warszawie, aby odebrać… Richarda Hammonda. Prowadzący The Grand Tour był bardzo mile zaskoczony widząc Bartka za bramkami. Spontanicznie wyciągnął z kieszeni smartfona i nagrał rozmowę z drifterem, którą możemy zobaczyć na stronie internetowej DriveTribe. Później Bartosz stał się prywatnym kierowcą Hammonda i podwiózł go nowym Fordem Raptorem do Ptak Warsaw Expo.

Nie było to moje pierwsze spotkanie z Richardem – poznaliśmy się już na planie The Grand Tour dwa lata temu. Tym bardziej się cieszę, że mogliśmy się spotkać ponownie – mówi Bartek Ostałowski – Dla osób, które śledzą mnie w mediach społecznościowych mam pewną niespodziankę. Moją rozmowę z Hammondem będzie można niedługo zobaczyć na moim kanale na YouTube – Pasja na Krawędzi – dodaje.

W niedzielne popołudnie na Głównej Scenie odbył się panel dyskusyjny, którego goścmi byli Bartek, a także Sebastian Luty – ambasador Avalon Extreme. Rozmowę prowadziła dziennikarka Aleksandra Kutz. Obaj kierowcy opowiadali o swojej pasji do motoryzacji, przełamywaniu barier, a także planach na przyszły sezon. Ponadto w sobotę i niedzielę fani mogli odwiedzać Bartka w Strefie Gwiazd, gdzie znalazł się czas na wspólne selfie i rozdawanie autografów.

Podczas targów Warsaw Motor Show odbyła się również uroczysta gala zakończenia sezonu Driftingowych Mistrzostw Polski, na której wręczono zwycięzcom puchary. Mistrzem Polski w klasie PRO2 został Kamil Lorenc, natomiast w klasie PRO – Jakub Przygoński.