Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek Ostałowski powalczy w finałowej rundzie DMP w Modlinie

Finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski już niebawem. W przyszły weekend (29-30 września) Bartek Ostałowski powalczy o ostatnie punkty tegorocznej klasyfikacji generalnej.

Finał sezonu Driftingowych Mistrzostw Polski odbędzie się po raz pierwszy na Torze Modlin. Będzie to 6. runda cyklu DMP. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Leszek Kuzaj – niezwykle utytułowany polski kierowca rajdowy.

Po pechowych zawodach w Słomczynie, gdzie w samochodzie Bartka doszło do awarii wału korbowego, Bartosz spadł na 9. pozycję w kwalifikacji generalnej klasy PRO2. Na szczęście różnice punktowe pomiędzy zawodnikami nie są duże, dlatego też Bartek ma szanse podnieść się o kilka „oczek”.

Po ostatnich problemach ze Skylinem, razem z moim Teamem długo walczyliśmy, aby móc wystartować w rundzie na Torze Modlin. Jest to dla mnie okazja, aby udowodnić, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Jestem zmotywowany do rywalizacji i na zwieńczeniu sezonu DMP chcę stanąć pośród najlepszych – mówi Bartek Ostałowski.

Sobota w Modlinie będzie dniem treningowym. Zawodnicy będą mieli okazję zapoznać się z nową trasą, na której po raz pierwszy będą rozgrywane zawody z cyklu DMP. Drugiego dnia zmagań rozpocznie się prawdziwa walka – najpierw w czasie kwalifikacji do TOP32, a później podczas finałów w parach. Rywalizację będzie można śledzić poprzez transmisję live na kanałach Driftingowych Mistrzostw Polski.

 

HARMONOGRAM

SOBOTA – 29 września:

8:00 – rejestracja zawodników

8:30 – badanie techniczne

9:30 – briefing dla zawodników

10:00 – trening PRO/PRO2/WOMEN

13:00 – lunch

14:00 – trening PRO/PRO2/WOMEN – pary

19:00 – briefing dla zawodników

 

NIEDZIELA – 30 września

8:00 – kwalifikacje PRO/PRO2/WOMEN

11:30 – lunch

12:00 – TOP32 – PRO2

15:00 – prezentacja zawodników

15:30 – TOP32 – PRO

17:30 – dekoracja zwycięzców

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.