Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek Ostałowski odwiedził szkołę mechaniczną w Białymstoku

Bartek Ostałowski, w ramach projektu Młode Kadry Inter Cars, spotkał się z uczniami szkoły mechanicznej w Białymstoku, aby zarazić ich swoją pasją i dać pokaz driftingowych umiejętności.

10 września Bartosz gościł w Zespole Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. św. Józefa. Spotkanie rozpoczęło się na szkolnej auli, gdzie Dyrektor szkoły oficjalnie powitała gościa szkoły, po czym nastąpiła prelekcja Bartosza. W jego wystąpieniu tematem przewodnim była pasja. Ambasador Inter Cars SA rozpoczął wykład od wspomnień o swoim wypadku i o powrocie do „normalnego” życia. Tym zainspirował uczniów do pokonywania przeciwności losu i własnych słabości.

W drugiej części spotkania Bartek opowiadał, gdzie doprowadziła go ciężka praca i determinacja. Wspominał udział w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda, a także występ w klipie zrealizowanym we współpracy z Renault Sport Formula One Team. Bartek zachęcał uczniów białostockiej szkoły do podejmowania wyzwań i realizacji swoich pasji.

– Jeśli chcielibyście się w czymś realizować – po prostu zacznijcie to robić, a efekty mogą przejść wasze najśmielsze oczekiwania. Tak było również w moim przypadku – mówił podczas prelekcji Bartosz Ostałowski – W tym miejscu chciałbym przytoczyć jeden z moich ulubionych cytatów: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Później spotkanie przeniosło się przed szkołę, gdzie Bartek pokazał ułamek swoich driftingowych możliwości w BMW E30. Pomimo, że plac był stosunkowo niewielki, uczniowie byli pod wrażeniem, jak Bartosz świetnie radzi sobie z samochodem prowadząc go stopą. Podczas pokazów jeden z uczniów szkoły miał przyjemność usiąść na prawym fotelu w aucie Bartka.

Dla takiego człowieka należy się wielki szacunek za to, że podjął walkę – mówił o Bartku uczeń.

Bartosz otrzymał od uczniów gromkie brawa, a całe spotkanie zakończyło się sesją pamiątkowych zdjęć.

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.