Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek Ostałowski odwiedzi uczniów w Białymstoku

Bartek Ostałowski już 10 września, w ramach programu „Młode Kadry” będzie starał się zarazić swoją pasją do motoryzacji uczniów jednej ze szkół w Białymstoku.

Drifter jest żywym przykładem na to, że pomimo przeciwności losu, prawdziwa pasja i upór mogą doprowadzić do osiągnięcia życiowych sukcesów. To właśnie tę ideę Bartek będzie starał się przekazać uczniom zespołu szkół mechanicznych centrum kształcenia praktycznego nr 2 im. św. Józefa w Białymstoku.

– Bardzo cieszę się, że będę mógł wziąć udział w spotkaniu w ramach projektu „Młode Kadry” Inter Cars. To ważne, aby wspierać młodych mechaników –wiem o tym z własnego doświadczenia.
Mam nadzieję, że spotkanie będzie dla uczniów wskazówką, że pasja i osobiste zaangażowanie jest kluczem do sukcesu zawodowego
– mówi Bartosz Ostałowski.

Bartek spotka się z uczniami tej szkoły już 10 września. Młodzi adepci naprawy samochodów oprócz inspirującej rozmowy będą mieli okazję zobaczyć pokaz umiejętności driftera, a ci będą mogli nawet usiąść obok niego w czasie przejazdu.

Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach programu „Młode Kadry”, organizowanego przez Inter Cars SA. Polega on na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłych mechaników. Przez wielu inicjatywa ta określana jest mianem „zawodowej trampoliny”, która młodym ludziom ma ułatwić start i wejście w zawodowe życie. Program wspiera m.in. olimpiady wiedzy, praktyki i staże dla najlepszych uczniów.

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.