Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek Ostałowski gościem specjalnym Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju, która odbędzie się 28-29 czerwca. Od tego roku Inter Cars został partnerem tytularnym przedsięwzięcia i jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację eventu. Podczas wydarzenia zaprezentuje się również Bartek Ostałowski wraz ze swoim Bandziorem.

Ekscytujące pokazy driftu, super OES, kilkaset projektów tuningowych z całego świata, rozpalające wyobraźnię zwiedzających do czerwoności i największe europejskie firmy motoryzacyjne – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję Dub IT Inter Cars Tuning Festiwal.

W tym roku jednym z gości specjalnych imprezy będzie Bartek Ostałowski. Na jego stanowisku znajdzie się czas na krótką rozmowę czy pamiątkowe selfie. W strefie ekspozycji Inter Cars, będzie prężyć muskuły Nissan Skyline R34 „Bandzior”, którym Bartosz startuje w Driftingowych Mistrzostwach Polski i innych ligach europejskich. Natomiast w strefie pokazów, Bartek pojawi się wraz w swoim treningowym BMW E36.

Miałem okazję być na jednej z pierwszych edycji festiwalu Dub IT. Cieszę się, że ten event tak się rozwinął i że możemy tam być razem z naszym głównym sponsorem – Inter Cars. Zapowiada się niezwykłe święto dla każdego fana motoryzacji. Zapraszam wszystkich na nasze stanowisko, a także do strefy driftu – mówi Bartek Ostałowski.

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal  to rodzaj motoryzacyjnego show, które od lat zrzesza fanów mocnych wrażeń, przyciągając do siebie zarówno entuzjastów motoryzacji z Polski, jak i innych krajów europejskich. Jak co roku, w ramach imprezy zostanie zaprezentowanych kilkaset projektów tuningowych. Zwiedzający będą mogli podziwiać zarówno superszybkie sportowe samochody, jak i klasyki motoryzacji.

Dub IT! Tuning Festiwal to wydarzenie, które od dawna było w kręgu naszych zainteresowań. Przez ostatnie trzy lata byliśmy obecni na nim jako wystawca i było to dla nas fantastyczne doświadczenie. Możliwość obcowania z entuzjastami motoryzacji, którzy równie mocno jak my, kochają samochody, to niepodważalna wartość. To między innymi dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować to w przedsięwzięcie, stając się sponsorem tytularnym imprezy – mówi Piotr Bok, Segment Manager Inter Cars odpowiedzialny za dział Tuning Motorsport.

Tradycyjnie podczas Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal zwiedzający będą mieli do czynienia z niewiarygodną prędkością, długimi poślizgami i walką na centymetry. To wszystko za sprawą emocjonujących pokazów driftu, które cieszą się dużym uznaniem zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie dla uczestników Konkursowa Jazda Samochodem z pomiarem czasu pod patronatem Automobilklubu Królewskiego. Ten Super OES będzie wizowany przez Polski Związek Motorowy.

Ostatnia edycja imprezy przyciągnęła do Targów Kielce 15 tysięcy zwiedzających. Wakacyjną zabawę urozmaicała niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja, zaplanowana na 29-30 czerwca będzie jeszcze lepsza!