Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

Bartek na 15. Ogólnopolskich Dniach Integracji w Krakowie

10 czerwca, na Rynku Głównym w Krakowie, odbyły się pokazy sportowe 15. Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko” i koncert „Każdy jest komuś potrzebny”. Wydarzenie, organizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. W evencie wziął udział także Bartek Ostałowski.

Wydarzenie poprzedziła konferencja prasowa, która zorganizowana została w krakowskich Sukiennicach. Pośród zaproszonych gości była m.in. Anna Dymna, Joanna Kulig i Bartek Ostałowski.

W niedzielę krakowski Rynek zamienił się w arenę sportowych zmagań. W programie był: drifting, sporty ekstremalne, rugby na wózkach, szermierka, wioślarstwo, koszykówka na wózkach, tenis stołowy, taniec towarzyski, podnoszenie ciężarów, goalball, wyprawy górskie, lekkoatletyka, monoski. Rozegrany został również mecz siatkówki pomiędzy niepełnosprawnymi zawodnikami i gwiazdami.

Bartek przyjechał na Rynek w Krakowie wraz ze swoim Nissanem Skyline’em. Bandzior przykuwał uwagę odwiedzających wydarzenie. Podczas pokazów Bartek wystąpił w wejściu na żywo w programie Pytanie na Śniadanie na antenie TVP2 u boku Moniki Zamachowskiej. (Kliknij, aby obejrzeć).

https://www.facebook.com/BartoszOstalowski/videos/1750124998389533/

15. Ogólnopolskie Dni Integracji zwieńczył wieczorny koncert „Każdy jest komuś potrzebny”, z udziałem Włodzimierza Pawlika oraz laureatów i finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, a także Pawła Domagały, Anny Karwan, Joanny Kulig, Macieja Zakościelnego oraz Zbigniewa Zamachowskiego z grupą Na Górze. Prowadziła go Anna Dymna i Piotr Polk.

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.