Latest News

    No posts were found.

Management:               e-mail: management@ostalowski.com               mobile: +48 692 720 948

Blog

„Bandzior” startuje w Kielcach i na Węgrzech

Przed Bartoszem Ostałowskim wytężony okres startowy. Już w najbliższy weekend (15-16 czerwca) driftera i jego samochód, „Bandziora”, czeka start w drugiej rundzie tegorocznych Driftingowych Mistrzostw Polski w Kielcach. Z kolei tydzień później Bartek weźmie udział w drugiej rundzie Drift Masters Grand Prix, która rozegrana zostanie na Trackwood, w węgierskim Máriapócsu (22-23 czerwca).Właśnie w Kielcach w dniach 15-16 czerwca zaplanowany jest najbliższy start Bartosza Ostałowskiego. W stolicy województwa świętokrzyskiego wystartuje on w drugiej rundzie DMP, która jednocześnie będzie Mistrzostwami Centralnej Europy FEZ organizowanej pod banderą FIA. Dzięki temu na starcie zobaczymy nie tylko najlepszych polskich drifterów, ale też zagraniczne gwiazdy, a kibice będą mieli okazję zapoznać się z zagranicznymi modyfikacjami samochodów. Wierzymy, że w Miedzianej Górze Bartka ominą problemy techniczne, będzie mógł zaprezentować pełnię swoich możliwości, które pozwolą mu walczyć o podium.

Wejście do TOP 8 na inauguracje sezonu DMP na warszawskim Bemowie zaostrzyło mój apetyt. Chcę stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Tor w Kielcach jest bardzo wymagający dla kierowców, ponieważ rozwija się tam duże prędkości, jednak wierzę, że razem z Bandziorem i tym razem pokażemy na co na stać, a rywale nie będą mieli z nami łatwo podczas walki w parach. – mówi Bartek Ostałowski.Zawody w Kielcach to druga runda tegorocznych Driftingowych Mistrzostw Polski. Do końca bieżącego sezonu zaplanowano jeszcze cztery starty. Obecnie Bartek Ostałowski sklasyfikowany jest na siódmej pozycji w klasyfikacji generalnej klasy PRO 2. Poza startami w DMP Bartosz równolegle bierze również udział w serii Drift Masters Grand Prix, międzynarodowym cyklu rozgrywanym od czerwca aż do końca września na kilku europejskich torach. Pierwszymi zawodami były wyścigi w Płocku, kolejne odbędą się 23 czerwca w węgierskim Máriapócsu na torze Trackwood i właśnie w nich udział weźmie Bartosz Ostałowski.

– Start w lidze Drift Masters Grand Prix jest dla mnie dużym wyzwaniem. Europejski wymiar tej imprezy sprawia, że będę mógł spróbować swoich sił w rywalizacji z przeciwnikami z zagranicy. Pośród nich jest wielu świetnych, doświadczonych kierowców. – podsumowuje Bartosz.

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź.